Nodarbības pieaugušajiem notiek ceturtdienās ( vai sestdienās 17.00-20.00).

Rīta grupa plkst.12.00 līdz 15.00

Vakara grupa pl.18.00 līdz 21.00

 

Nodarbas notiek vienu reizi nedēļā. (Nodarbibu dienas un laiki ir atkarīgi no sezonas un vienošanās ar jaunajiem dalībniekiem, par ko lūdzu intereseties zvanot vai rakstot.)

 

Jauno dalībnieku uzņemšana notiek visa gada garumā ar individuālu apmācības programmu un uzstādītajiem mērķiem.

Var izvēlēties zīmēšānas vai gleznošanas nodarbības, bet glezniecības kursam, iesācējiem bez pieredzes, parasti viena nodarbība ir teorētiskā - par krāsu un materiālu veidiem un tehnoloģijām, šī nodarbība notiek pēc vienošanās ar jaunu dalībnieku grupiņu, kādā no kursu dienām.

 

Tālab nodarbības parasti sākas ar zīmēšanas pamatiem. Līdz būtu jāņem A3 fotmāta labs zīmēšanas papīrs  (nevajag ņemt zīmēšanas papīru, kas ir nopērkams kancelejas veikalos bloknotos, tas nebūs kvalitatīvs). Vislabākā papīra izvēle un lētākās cenas ir veikalā „Baltijas papīrs”- Ģertrūdes 25., vai mākslinieku piederumu veikalos. Šim papīram vēl eksistē nosaukumi- rasēšanas papīrs vai „vatmanis”. Vismaz 3 vai 5 dažāda mīkstuma zīmuļus (HB,H, H-2, B,B1.) un mīkstu dzēšgumiju.

Zīmēšanas kurss sagatavošanās iestājeksāmeniem, akdāmiskā zīmējuma apgūšana no vienkāršām formām līdz figūrai.

 

Priekšzināšanas nav nepieciešamas - sāku mācīt no pašiem pamatiem - katrs dalībnieks to dara induviduāli un atšķirīgi.

Viss ir atkarīgs no mērķa un sev uzstādītajiem uzdevumiem. Apmācības kopējais ilgums atkarīgs no izvēlēto tehniku un veidu daudzuma un apmeklējamo stundu skaita.

 

Nodarbibu dienas un laiki ir atkarīgi no sezonas un vienošanās ar jaunajiem dalībniekiem, (par ko lūdzu intereseties zvanot vai e-pastā)

 

Jauno dalībnieku uzņemšana notiek visa gada garumā ar individuālu apmācības programmu un uzstādītajiem mērķiem, neierobežota vecuma interesentiem. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

 

Latviešu vai krievu valodās.

 

Cena par nodarbībām mēnesī- 60 EUR mēnesī, (15 EUR par nodarbību-režīms 3 stundas dienā,vienu reizi nedēļā)

Gleznošana